.

Третя неділя травня – День пам’яті жертв політичних репресій

День пам’яті жертв політичних репресій відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року, щорічно у третю неділю травня, з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.

14:59 13.05.2022

До уваги пасічників с. Білухівка!

Відповідно до листа директора ПП «Білухівка» інформуємо населення                с. Білухівка, власників суміжних сільськогосподарських угідь та об’єктів, пасічників, що 13 травня 2022 року підприємство ПП «Білухівка» на полях, які перебувають в користуванні та розташовані за межами с. Білухівка, проводитиме технологічну операцію з обприскування посівів кукурудзи з застосуванням таких препаратів:

15:46 12.05.2022

Проведено видачу продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам за президентською програмою

Сьогодні у Центрі надання адміністративних послуг Мартинівської сільської ради внутрішньо переміщені особи, які тимчасово зареєстровані та проживають у населених пунктах громади, отримали продуктові набори за президентською програмою, які були завезені напередодні.

14:14 11.05.2022