.

Оголошення про громадські слухання

Мартинівська сільська рада Полтавського району Полтавської області повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану с. Варварівка Мартинівської сільської ради».

15:32 09.05.2022

8 травня - День матері!

День матері — міжнародне та локальне свято на честь матері сім’ї, а також материнства, материнських зв’язків та впливу матерів у суспільстві. Його відзначають у різні дні у багатьох частинах світу, найчастіше в березні чи травні.

11:29 06.05.2022

Перемогли нацизм – переможемо і рашизм!

День пам’яті та перемоги в Україні над нацизмом у Другій світовій війні відзначається на згадку про 8 травня 1945 дату, коли Антигітлерівська коаліція офіційно прийняла беззастережну здачу збройних сил нацистської Німеччини.

10:58 06.05.2022

Разом ми сила!

Цими днями внутрішньо переміщені особи, які тимчасово проживають на території Білухівського старостинського округу, отримують продуктові набори відповідно до складених списків.

09:00 06.05.2022

На черзі Вакулиха, Красне, Тишенківка, Шевченка

З самого ранку біля адмінбудівлі ЦНАпу працівниками Мартинівської сільської ради проводилось завантаження продуктових наборів до автомобільного транспорту для подальшого їх відвезення до населених пунктів громади з метою роздачі їх внутрішньо переміщеним особам.

11:21 04.05.2022