.

Звернення до шановних аграріїв та сільськогосподарських товаровиробників!

З метою збереження життєдіяльності  комах-опилювачів - бджіл, не пізніше ніж за дві доби до хімічних обробок полів просимо сповіщати про це власників пасік, населення та керівництво Мартинівської сільської ради, не допускати обробки квітучих медоносів під час масового льоту бджіл і саму обробку проводити у вечірні або ранкові години за відсутності вітру.

12:50 26.04.2022

Не знищуйте бджіл! Вони дуже потрібні природі!

Пасічникування - досить важка і клопітка робота, задля досягнення певного результату потрібно пройти шлях далеко не один рік, і на цьому шляху трапляється безліч різноманітних перешкод. Одним із найбільших каменів спотикання на шляху пасічників є отруєння бджіл пестицидами, або хімічний токсикоз.

12:46 26.04.2022

Щодо психологічної та юридичної підтримки

Міністерство молоді та спорту України спільно з Координаційним штабом з гуманітарних та соціальних питань Офісу Президента України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Міністерством розвитку громад та територій України запустили платформу гуманітарної допомоги цивільному населенню «СпівДія».

09:19 26.04.2022