.

До уваги суб’єктів господарювання та фізичних осіб-землекористувачів!

У зв’язку із початком весняно-польових робіт з метою усунення непорозумінь та конфліктів між працівниками, що задіяні в обробітку земель та членами територіальної оборони, місцевими мешканцями під час воєнного стану, просимо інформувати керівництво Мартинівської сільської ради та старостат про дату, час, місце проведення цих робіт з вказанням техніки, що використовуватиметься та ПІБ виконавця роботи.

12:52 20.03.2022

Важлива інформація!

У випадку нальотів і бомбардувань ворожої авіації жителі та мешканці Мартинівської сільської ради  зможуть сховатися в підвальних приміщеннях мережі магазинів, що розміщені на території громади.

10:29 19.03.2022

Із 19 березня на Полтавщині дозволено продаж слабоалкогольних напоїв із вмістом менше 5% спирту

Із 19 березня дозволено продавати пиво та слабоалкогольні напої із вмістом спирту менше 5%. Всім, окрім військовослужбовців та представників правоохоронних органів. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

09:04 19.03.2022