.

Дата: від до Скинути

Щодо керування транспортними засобами категорії С, С1 на території України у період воєнного часу допускаються особами, які мають посвідчення водія категорії В

Кабінет Міністрів України Постановою від 22.03.2022 р. № 348 вніс зміни в постанову про керування водіями транспортних засобів. Зазначеним документом доповнено п. 1-1 постанови КМУ від 03.03.2022 р. № 184 “Деякі питання допуску водіїв до керування транспортними засобами” положеннями такого змісту:

09:56 24.03.2022

24 березня свій день народження відзначає головний лікар Білухівської АЗПСМ Кадашов Гамід Рамазанович.

Свою медичну діяльність Гамід Кадашов розпочав у 1994 році, коли після закінчення навчання у  Полтавській медичній академії, по розподілу, влаштувався на роботу до Білухівського фельдшерського пункту. Першим в Карлівському районі пройшов навчання під час реформування первинної ланки сімейної медицини  та був першим лікарем першої в районі Амбулаторії загальної практики сімейної медицини. У своїй трудовій книзі має лише один запис, працює на посаді головного лікаря все життя.

08:52 24.03.2022

Щодо грошової компенсації власникам житла, які безоплатно прихистили внутрішньо переміщених осіб

Урядом розроблено соціальний пакет для підтримки внутрішньо переміщених осіб, яким врегульовуються питання соціальних виплат, працевлаштування, а також розміщення осіб, які втратили або вимушено покинули своє житло.

10:25 22.03.2022