.

Воєнний стан в Україні продовжено до 25 травня!

21 квітня 2022 року Верховна Рада прийняла Закон України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» від 19.04.2022 № 7300, за яким воєнний стан в Україні продовжують з 05:30 25 квітня 2022 року строком на 30 діб, — до 25 травня 2022 року.

08:45 22.04.2022

Розглянули важливі питання сьогодення

21 квітня за участю депутатів, членів виконавчого комітету, керівників підприємств та установ, запрошених відбулася XIX позачергова сесія VIII скликання Мартинівської сільської ради. Провів пленарне засідання сільський голова.

14:37 21.04.2022

Як долучитися до добровільних формувань цивільного захисту

Державна служба з надзвичайних ситуацій звертається до громадян брати участь в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України: розборі завалів, рятуванні людей, наданні допомоги потерпілим, розвантаженні гуманітарних вантажів та інших заходів, долучаючись до добровільних формувань цивільного захисту.

11:45 21.04.2022

Зверніть увагу!

З 21 квітня по всій Полтавській області комендантська година триватиме з 22:00 до 05:00.

08:37 21.04.2022

Щодо відновлення роботи електронних документів Дія. QR

Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської обласної військової адміністрації інформує про відновлення роботи QR-кодів для шерингу документів в Дії. Також з’явилася можливість не лише підключення нових партнерів, а й продовження терміну дії існуючих QR-кодів.

14:48 18.04.2022

Трішки позитиву

У жовтні минулого року Мартинівська територіальна громада долучилась до еко-заходу щодо озеленення планети «Висадження дерев одним мільйоном людей за одну добу» у рамках глобального екологічного проекту «Енергія відновлення Землі».

14:40 18.04.2022