.

На базі ДП “Полтавський лісгосп” відбулася нарада  з питань охорони праці

На базі ДП “Полтавський лісгосп” відбулася нарада з питань охорони праці

09 червня 2022 року начальник Полтавського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області (далі – Полтавське відділення) Василь Артамонов та страховий експерт з охорони праці відділення Анатолій Грубич взяли участь у нараді керівного складу ДП “Полтавський лісгосп” (с. Копили Полтавського району).

10:23 22.06.2022

22 червня для українців є Днем скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни — день пам'яті в Україні. Відзначається щорічно 22 червня, у день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця.

09:52 22.06.2022

Дякуємо кожному за проведену роботу.

21 червня за ініціативи головного спеціаліста-інспектора з благоустрою та екології земельного відділу апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради Андрія Миколайовича Клименка, за підтримки керівництва територіальної громади, було проведено толоку з прибирання  території біля місцевої водойми.

15:41 21.06.2022

Держпослуги на Гіді, що необхідні для перетину кордону

Плануєте виїзд із країни або вже виїхали, але потребуєте продовжити термін дії паспорта чи внести інформацію до паспорта про дитину? Тоді ви саме та людина, для якої ми цього разу зібрали добірку послуг на Гіді. Користуйтеся, щоб подбати завчасно про всі потрібні документи та більше через них не хвилюватися. Тут усе, що пов’язано з паспортом:

14:21 21.06.2022

Поважаймо один одного та слідкуймо за чистотою і порядком на своїй землі !

Минулого року, відповідно плану роботи Мартинівської сільської ради, за кошти сільського бюджету було закуплено та встановлено у населених пунктах громади  контейнери для збору пластику.

12:56 17.06.2022

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ІНФОРМУЄ

Щороку Фонд соціального страхування України забезпечує тисячі працюючих українців реабілітаційним лікуванням після перенесених важких захворювань і травм, а потерпілих на виробництві – санаторно-курортним лікуванням.

12:54 17.06.2022

Оголошення про проведення бліц - турніру з футболу на Кубок МАРТИНІВСЬКОЇ ОТГ

Запрошуємо взяти участь бажаючі команди серед аматорів з футболу бліц-турніру на Кубок МАРТИНІВСЬКОЇ ОТГ, який відбудеться 25 червня 2022 року о 10:00 в с.Мартинівка, площа Дмитра Барвіна (стадіон).

14:47 16.06.2022